Вивід грошей зі SKRILL

Чому я вирішила виводити через цей банк.
Як відомо для виводу коштів з системи Скріл на картку, потрібно мати валютну карту типу VISA.

Найпоширеніший метод – виводити через Приват Банк, чи, як колись принаймні було, Укрсиб, ще знаю про спроби виводи через А-банк, що є філією Привату. У всіх цих варіантах потрібно було іти замовляти картку, і платити за обслуговування 20-30грн. в місяць.

В моїй ситуації, в мене вже була валютна картка Visa Electron в Idea Bank. Зявилась вона в мене цілком випадково, бо потрібно було тримати десь валюту, а вдома не варіант, і маючи вже рахунок в цьому банку, мені створили й валютний рахунок, а пізніше й в примусовому порядку видали картку, щоб кожен раз не діставала їх через 5 баксів.

Інформацію про саму картку і тарифи знайдете на сайті банку (підказка – Мерлін Монро), але основна її перевага в тому, що відкриття і обслуговування безкоштовне в випадку якщо ви новий клієнт банку.

Отже,вирішила я спробувати скористатись цією карткою, поки ще термін не вийшов, і заодно прощупати чи дружить взагалі Idea Bank зі Skrill, бо персонал так мені чого й не пояснив про це.

ВЕРИФІКАЦІЯ:

  • Бабоси на картку закинула, дані картки ввела на кнопочку натиснула, хто не вкурсі як то всьо робиться ось посилання на добрих чілавєків, на прикладі Привату всьо доступно пояснено.
  • Видає віконечко варифікації, заходжу в інтернет банкінг, підраховую залишок, ввожу і … варифікація НЕ проходить (ха-ха). Мудрий мій муж (надалі МММ) порадив не задовбувати сервіс повторною варифікацією, щоб не заблокували, а вияснити чи бува не зняло там комісію якусь.
    Так і зробили, і таки припущення були вірними, зняло 4 центи (хто і за що, не знаю). Щоправда, в інтернет банкінгу інфи про комісію не було, в кол центрі сказали йти в Банк за такими інтимними нюансами. Довелось топати в відділення з паспортом, пояснювати що до чого. Мені видрукували писюльку де була інформація про блокування певної суми і дві цифри – одна яку заблокували, інша яку в підсумку зняло з рахунку (ну і яку я першопочатково вводила).
  • Наступного дня ввела повторну варифікацію (суми без комісії) і все чікі-пікі пройшло)

ВИВІД:
Заходжу на свій рахунок, натискаю вивід, підтверджую дату народження, вивожу, пишуть, що знімуть комісію 3,28 (надіюсь USD), обіцяють за тиждень гроші… Що ж цікаво наступне, чи знімуть додатково якусь комісію, як у випадку з варифікацією.

Ждьомс)

Залишити відповідь