Персональний техпрогрес

Зранку обговорювали з дружиною наші досягнення за останні півроку — в основному фінансові питання та побут. По результатах теревені вродився цей опис — стосовно балансу грошей/часу та його дефіциту.

В якийсь момент розумієш, що саме баланс ресурсів дозволяє пристойно проводити час на цій планеті.

Приблизний дефіцит особистого ресурсу, який слід брати до уваги і закладати в плани: 200% від актуального співвідношення час-гроші.

Це якщо вам умовних 30-40 і ви з сім’єю орієнтуєтесь, чого хочете в найближчі 5 років.

На перший погляд достатньо або заробляти удвічі більше, або витрачати удвічі менше часу на теперішній прибуток. Тобто збільшити ефективність на 100% — що вже само по собі ще той квест…

Але в процесі починають вилізати нюанси, що відсовувались на задній план: фітнес зал, нормальне харчування, виховання дітей, дозвілля тощо.

Ці ніштяки, без яких збільшити ефективність надовго не вийде, спокійно відтягнуть на себе чи не весь отриманий профіт від апдейту.

Ось тут і беруться додаткові 100%, які таки слід закладати в розрахунки.

Тобто, в крайностях це або отримувати утричі більше при поточних стараннях, або підняти ефективність роботи так, щоб витрачати утричі менше часу при актуальних прибутках. Інакше є неілюзорні шанси недоотримати сатисфакцію від отриманих зусиль.

апдейт на 200%… кажись, я тепер знаю, чим зайнятись наступні 300 років 🙂

Залишити відповідь