Плагіни у WordPress

Плагінами у WordPress називають як повноцінні компоненти на кшталт інтернет магазинів, так і дрібні надбудови як лайтбокс зображень. Плагіни поділяються безкоштовні, платні та безкоштовні з розширеними платними версіями.

Проте усіх їх варто встановлювати через панель пошуку — робити це варто з міркувань гігієни. Заходимо в пошук (саме в пошук, а не в перелік встановлених плагінів), вводимо щось на кшталт “contact form” й виглядаємо результати.

plugin

 

Серед переліку результатів варто зауважити сумісність плагіну з Вашою версією WordPress, а також при нагоді подивитись деталі.

plugin-2

 

Після перегляду я зазвичай встановлюю, аби пристрілятись вже на робочому проекті.

plugin-3

Після інсталяції варто увімкнути плагін.

plugin-4

В нашому випадку плагін створює пункт в адмінпанелі. Проте майте на увазі, що для більшості розширень це не обов’язкова умова.

plugin-5

 

Перейшовши за цим посиланням, я створив на тестовій сторінці нову форму зворотнього зв’язку.

plugin-6

 

Зберігаємо та виходимо в перелік об’єктів плагіну. Тут ми зможемо ознайомитись з даними, взяти шоткод та з його допомогою вивести продукт праці на орбіту.

plugin-7

7 коментарів для “Плагіни у WordPress”

    1. Дякую за доступ. Ось що видало при встановленні:

     Не можу створити теку. /home/webmaster1/domains/nedoviz.intech.lviv.ua/public_html/wp-content/plugins/contact-form-add/

     Зайшовши в директорію /wp-content/ я побачив, що там відсутня папка plugins (можливо Ви її випадково затерли). Папку створив, плагін загрузив — далі вмикайте і розбирайтесь 🙂

Залишити відповідь