Редактори коду

З доступу до вайлів немає ніякої вигоди, якщо Ви не маєте змоги їх редагувати. Щоб поправити ситуацію, поділюсь кількома програмками, з якими мав справу.

Використання редактору коду має суттєві переваги, порівняно з простими текстовими редактормами:

  • дозволяє уникнути проблем з кодуванням. Ви просто зберігаєте сторінку в UTF-8 і працюєте далі;
  • нумерація рядків, підсвітка коду — це не просто естетичніше, але й допомагає уникнути синтаксичних помилок;
  • автодопідказки — дозволяють швидше писати код, не відволікаючись на правопис;
  • вбудовані сервіси відладки;
  • можливість впорядковано працювати з великою кількістю документів;
  • пошук/автозаміна та багато іншого.

Щоб отримати ці та інші переваги достатньо зайти на сайт розробника та завантажити продукт.

Notepad ++

Простий, ефективний та безкоштовний редактор. Завантажити та детальніше ознайомитись можете на сайті розробника. Володіє всіма вище перерахованими перевагами.

notepad4ever

phpDesigner 8

Умовно безкоштовний продукт від Mpsoftware. Зайшовши на сайт розробника ви зможете завантажити пробну версію. Я не стану викладати тут взломані версії і не стану зізнаватись, що сам користуюсь такою. Скажу лишень, що редактор і справді непоганий.

phpdesigner8

 

Dreamweaver

Перший мій редактор — скажу вам, що найпотужніший (при тому досить вибагливий до ресурсів). Завантажити пробну версію можна на сайті Adobe або ж відразу пошукати крякнуту в нетрях.

Adobe-Dreamweaver-CC-13-1

 

Кожен з цих редакторів має свої переваги та відповідає основним пунктам на початку станні. Попри якісну перевагу дрімвіверу особисто я користуюсь другим варіантом, phpDesigner 8. Причина — легкість редактора, завдяки чому можна легко працювати на пару з фотошопом, що важливо, коли верстаєш.

Перший варіант з Notepad ++ перфектно підійде, якщо Ви хочете мати чисту совість або не бажаєте гуглити крякнутий варіант.

Ефективної роботи 🙂

5 коментарів для “Редактори коду”

  1. Зайшла знову в редактор коду і вискакує мені таке повідомлення від layout manager – потрібно закрити наш редактор перед скиданням макетів. Не знаю, що тут натискати, бо невпевнена, що мені потрібно щось скидати. За що відповідає цей Layout Manager?

    1. Я ним ніколи не користувався, напевне закрив давніше.

      А взагалі не надто переймайтесь, якщо зарете якісь налаштування в програмі — Ви завше зможете переставити редактор по новій 😉

  2. Ще маю питаннячко: зауважила в нашому пхп редакторі функцію FTP, save FTP – я так розумію, що вона теж дозволяє напряму до хостингу підключатися, ми будемо нею користуватися? У яких випадках?

Залишити відповідь