Ринок. що я продаватиму наступні два місяці

Останні два місяці ваш покірний слуга безбожно використовував співбесіди в ІТ-компаніях для власного зростання. Так, виходило, що я домовлявся про зустрічі, витрачав час HR та девелоперів, хоча не стільки рвався влаштуватись на роботу, скільки подивитись, чого я ще не знаю. Так з’являлись публікації про самоосвіту.

Не знав я тоді багато… і в компаніях відповідали мені взаємністю 🙂

Сказати по правді, я таки сподівався влаштуватись в компанію, де можна буде переходити між проектами та областями програмування — давно хотілось спробувати сили не тільки в створення сайтів. Проте я лише аналізував слабкі місця з інтерв’ю і прокачував потроху скіли та англійську.

Ходити на співбесіди потрібно навіть фрілансерам. Проте, ми відхилились. Сьогодні я помітив, що все ще продовжую загравати з рекрутерами навіть при тому, що не планую найближчий місяць найматись, а також при тому, що ще не осилив кілька останніх публікацій із запланованої прокачки. Ваш покірний слуга відразу задетектив відсутність чіткої декларації намірів — тобто, Юрій Санич не знає, чого хоче…

Отже, щоб не смикатись на “перспективні” варіанти, давайте спробую визначитись, які ж наміри пріорітетні на наступні 7 тижнів:

  • дотиснути програму прокачки девелоперстких скілів — це важливо як для продажу себе компанії, так і в практичній роботі;
  • англійська — багато косяків з розмовним рівнем та часами;
  • 15 дрібних проектів — це моя поточна робота і потрібно якось жити 🙂
  • останнє в списку, але не за значенням — автоматизація хобі. Я винаймаю деякі приміщення, які просто простоюють. Створення розумного середовища навколо них допоможе оптимізувати витрати та прискорити зростання.

Детальніше про кожен з пунктів-намірів я ще писатиму в майбутньому. На разі, що я маю зробити, щоб виправдати матеріал:

  • менше смикатись в linkedIn та djinni. Спілкування з рекрутерами зараз не в пріорітеті;
  • не шукати нові проекти, а зосередитись на закритті поточних задач;
  • з фейсбуком я й так модний, але заходити теж варто не частіше двох разів на день.

 

Залишити відповідь