Ти програмуєш, чи працюєш з WordPress?

Ти програмуєш, чи працюєш з WordPress? — ага…

Перший рік я не зізнавався, що знаю, що таке php, вечорами поглядав матеріали, а ночами плакав в подушку. Потім я довгий час не мовчав, що програмую, але під cms-ки. Досвідчених слоненят сама постановка доводила до сміху…

В якийсь момент я почав уточнювати: так, я можу називатись бекендером; так, я працюю з WordPress, але займаюсь кастумізацією. Тут варто пояснити, що оскільки WordPress є чи не найпоширенішою системою у світі, то і кількість “професіоналів”, які вміють гарно інсталювати готові екстеншини тут м’яко кажучи зашкалює.

Моя ж робота допомагає в тому, що я допомагаю людям, які свого часу стартанули з WordPress, але виросли з цих штанів потребують спеціалізованого рішення. Тобто якоюсь мірою я таки програмую.

Звісно, я не забував поволі прокачуватись, використовуючи для цього дорожню карту. Проте більшість часу лінива натура всеж брала гору.

Все було добре, до того часу, поки я не зайшов на перелік доступного функціоналу від php. Давно я так не ридав… Про більшість ніштяків з цього списку я просто був не в курсі.

Відчуваю, що наступні 300 горнят кави я споживатиму медитуючи вже на зовсім іншу документацію, ніж до цього….

Залишити відповідь