DENWER — встановлення віртуального серверу

php, як і всі сайти на цій мові можуть функціонувати лише на сервері. Сервер може бути віддаленим, наприклад на платному хостинзі, або ж локальним. Одним з найпростіших локальних серверів є дистрибутив DENWER — він включає в себе увесь набір для повноцінної розробки.

Завантажити останню версію локального серверу можна після реєстрації з ресурсі розробників. Оптимально завше завантажувати останні версії програмного продукту, проте, якщо у вас виникають негаразди, то можете скористатись збереженою версією на цьому сайті. Завантажимо, розпаковуємо і переходимо до встановлення.

В першому системному вікні нас питають, чи ми впевнені стосовно встановлення —погоджуємось.

DENWER01

 

Після розгортання архіву викидає чорне діалогове вікно та паралельно відкриває стандартний браузер. Для продовження закриваємо експлорер і йдемо далі.

DENWER02

 

По ходу встановлення внизу робочого вікна система задаватиме питання, просто виконуємо вказівки.

DENWER03

 

Ми бачимо, що нас просять створити папку з файлами майбутнього серверу. Важливо вказувати саме в такому форматі: C:\WebServer. Де C — назва диску, яка обов’язково вказується з великої літери. :\ — двокрапка зі зворотнім слешем, тобто таким, який використовується в навігації Windows. WebServer — довільна назва вашої нової директорії.

DENWER04

 

Цього разу я не став імпровізувати і просто скористався підказкою. Після введення назви система просить підтвердити вибір: y / n — тобто yes / no.

DENWER05

 

Після ще однієї формалності вас попросять визначитись з буквою віртуального диску. Це потрібно для спрощення доступу і роботи. Потрібно вказати будь-яку незайняту літеру. Ставимо Z.

DENWER06

 

Після цього система почне перенесення та встановлення файлів нашого майбутнього серверу.

DENWER07

 

Чи не останнє суттєве питання — спосіб завантаження вебсерверу. Для простих смертних різниці між цими способоами ніякої, тому я просто вибираю перший варіант.

DENWER08

 

Після підтвердження невдовзі службове вікно закривається, а натомість у нас на столі з’являється три яклички та відкривається сторінка з привітанням.

DENWER09

Можна вважати, що наш віртуальний сервер встановлено.

Залишити відповідь