Facebook-відпустка

Соціалки це мегапрекрасна річ: живе спілкування, радість за успіхи давніх знайомих, тонни корисної інфи, яка дозволяє розвиватись і безліч можливостей.

Тому, чим більше я задумуюсь над вчиненим, тим більше шкодую…

Почалось все з додатку DeskTime. Програмка дозволяє відстежувати свою активність в інтернеті. Реєструєшся, інсталюєш і продовжуєш займатись улюбленими, а прога веде свою темну бухгалтерію.

Не стану вдаватись в деталі, але нарахувало, що з травня по липень я витрачав тільки на фейсбук від 30-ти до 51-ї години.

Для порівняння, класичний робочий тиждень становить 40 годин. Щоб з’їздити за місто на озеро покупатись, зайти в гості до батьків, чи на фазенду потрібно 12 годин, а зустрітись, випити з друзями — до 8-ми, катнутись на велосипеді — 2-3 години.

Врешті я згадав, що іноді доводиться спати по 4-6 годин на добу. Це стало останньої краплею.

Якщо конвертувати цей час за мінімальним тарифом 3-5 доларів за годину, то виходять зайві 150 баксів щомісяця, які я делегую Цукербергу. Про це я і написав йому в повідомленнях: “Мовляв, виходять такі і такі цифри. Тому, якщо не важко, пропоную компенсувати частину суми з рекламного бюджету тих компаній, чиї повідомлення крутяться в мене на сторінці”.

Оскільки мій лист був проігнорований, вашому покірному слузі не залишалось нічого іншого як видалитись в знак протесту. Що з цього вийшло розповідатиму трохи згодом.

Залишити відповідь