Прихований пульт на Arduino

Постала задача сотворити прихований пульт для телевізора. Такий, щоб переключав канали, відключав звук або й виключав апарат. Пристрій покликаний порятувати вашого покірного слугу на наближчі півроку.

В плані впливу зовнішніх подразників я людина абсолютно безхребетна — якщо на допиті перед мною поставити TV-ящик з праймтаймівським шлаком, то ваш покірний слуга дуже швидко у всьому зізнається та підпише всі папери… Перефразую: примусове фонове TV — це для мене стрес… псує апетит, не дає заснути, заважає працювати.

Кохана теща має нелояльну звичку запускати перегляд улюблених російських серіалів на кухні. В квартирі два телефізори з різних кімнат працюють синхронно, попри прохання та зауваження інших членів сім’ї.

Повною мірою я зацінив цю прикрість, коли прихворів під час декретної відпустки. Аби не заразити малюка був сенс переночувати кілька ночей на кухні. В результаті мала місце доволі маргінальна ситуація: господиня просто не поступилась милою звичкою, аби гість міг заснути.

Розуміючи, що гостем мені тут бути ще 3-7 місяців, а оскільки на лояльність в подібних ситуаціях розрахорвувати не варто, то слід придумати максимально неконфліктне рішення для мінімізації завади.

Залишити відповідь