Pentium 4 — реставрація

22.00 мій здоровий глузд відійшов покурити і Юрій Санич знову намагається сотворити цивілізацію з гівна та палок.

Сьогодні продовжуємо танці навколо старого ПК з нереальною тактовою частотою в 2.8 Гц та 512 мб оперативки. Основна задача — не зважаючи на шальоні потужності зробити з нього пристойну друкарську станцію.

Минулого разу вже був ритуал використання древнього артефакту: хард Quantum 5.25 series. Спроба поставити на нього Windows XP завершилась нічиєю: система встановилась, але обмін інформації йшов ну дуже повільно.

Зважаючи на швидкість якісний об’єм заліза в 4.8 Гб, я вирішив відкласти артефакт та спробувати замість нього звичайну непородисту флешку на 15 Гб. Щоправда допустився помилки — відвів половину місця під диск [C], а іншу половину залишив нерозміченою.

Я мав намір розмітити диск [D] вже при установці операційки, проте система мене культурно послала, зіславшись, що не робить таких маніпуляцій зі змінними носіями.

22.10 Без звичного потріскування харддиску інсталяція проходить куди приємніше.

22.23 Зацінив, що до непристойності гріється відеокарта та сусідній радіатор (можливо південний міст). Присобачив збоку додатковий вентилятор — відтак повернулись олдскульні шумові ефекти.

22.39 75% скопійованих файлів і дружина кличе вечеряти: яєшня, шпондер під правильний салат з кунжутом + трохи каші — це далеко не найгірше, що може трапитись з людиною.

22.52 Завершилось копіювання, машина перезавантажилась і система офіційно видала:

Disk error

Press any key to restart

23.00 В чому причина я напевне розбиратимусь іншим разом. Ну, а на разі ніхто не постраждав, флешка залишилась живою і опісля годинних маніпуляцій має осб такий вигляд.

windows_to_flash

UPD. Підозрюю, що якщо трохи погуглити тему, то знайдуться більш оперативні варіанти встановлення з компа — принаймні можна опустити цей процес копіювання з флешки на влешку… Як там що — буде видно, коли здоровий глузд піде на перекур наступного разу.

Залишити відповідь