WordPress — встановлення на віртуальному сервері

На момент написання матеріалу WordPress — це система з найбільшим попитом на фрілансерських біржах. При чому спектр завдань охоплює як найпростіші квести, так і серйозну кастумізацію функціоналу. Ми ж почнемо з найпростішого — встановлення WordPress.

Заходимо на сайт розробника та завантажуємо офіційний реліз.

wordpress_install01

 

Після скачування переносимо архів в директорію DENWER. Для цього запускаємо віртуальний сервер.

wordpress_install05

 

Після запуску відкриваємо нову вкладку в браузері та вводимо в адресній строці localhost, або ж переходимо за цим посиланням.

wordpress_install03

 

Після запуску стартової сторінки, мотаємо до вказаної таблиці та натискаємо на посилання.

wordpress_install06

 

При переході ми попадаємо на згенеровану на нашому сервері сторінку — там же вказана адреса розташування. В мене це: /home/test1.ru/www/.

Відкриваємо наш віртуальний диск та шукаємо папку для завантаження. Сюди вставляємо скачаний з сайту вордпреса архів. Разом з тим видаляємо index.html — це важливо.

wordpress_install08

 

Архів розпаковує в папку wordpress — мусимо після розгортання зайти і витягнути звідти увесь вміст в папку www як на другому скріншоті.

wordpress_install09

 

Перезавантажуємо наш локальний сайт http://test1.ru. Тепер замість сторінки-заглушки маємо встановлення вордпресу, вибираємо мову й натискаємо кнопку продовжити.

wordpress_install10

 

Інформаційна сторінка, йдемо далі.

wordpress_install11

 

Сторінка підключення до бази даних… Потрібно для початку створити цю базу.

wordpress_install12

 

Відкриваємо в окремій вкладці наш localhost. І мотаємо до виділеного посилання.

wordpress_install13

 

Тут нам запропонують створити Базу Даних. В подальшому просто БД. Перше поле залишаємо пустим. При введенні даних в поле Имя базы данных:, наступне поле просто дублюється. На скріншоті видно, що я ввів wordpress. Це ж слово я для спрощення вставляю і в пароль, проте на реальних серверах з міркувань безпеки цього робити не варто.

wordpress_install14

 

Після створення бачимо повідомлення системи.

wordpress_install15

 

Тепер просто копіюємо наші назви та пароль у вікно встановлення. Нагадаю, в мене була створена БД з назвою, юзером та паролем — wordpress. Префікс може бути довільним, або взагалі пустим.

wordpress_install16

 

Якщо підключення успішне, бачимо ось таке вікно, після чого переходимо до безпосереднього встановлення.

wordpress_install17

 

Далі вносимо дані доступу до адмінки сайту. Я вирішив замінити пропонований состемою безпеки пароль на щось простеньке. Тому був змушений поставити зайве галочку 🙂 Нагадую, що на реальних сайтах має стояти щось пристойніше.

wordpress_install19

 

Якщо вірити цій сторінці, то наше встановлення wordpress закінчується.

wordpress_install20

Залишити відповідь